
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo V285W (mATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, білий) (код 152211)
1 199 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V285W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Особливості | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 5 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 185 х 380 х 310 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
