
Материнська плата Socket_AM4 Asus TUF Gaming B550-Pro (ATX, B550, 4x DDR4, max. 128GB) (код 147187)
6 169 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCI Express x1 | 3 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x16 | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| USB | 3 х USB 3.2. 4 х USB 2.0. USB Type-C |
| Артикул | TUF Gaming B550-Pro |
| Вбудоване аудіо | 7.1-канальний HD-кодек Realtek ALC S1200A |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Відеовиходи | 1 х HDMI. DisplayPort |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішні роз'ясненнями об'єми | 1 x USB 3.2 Type-C Gen2.1 x USB 3.2 Gen2.2 x USB 3.2 Gen1.4 x USB 2.0. 1 x DisplayPort. 1 x HDMI. 1 x LAN (RJ-45). 1 x S/PDIF вихід. 5 x аудіороз'ємів |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin. 1 x 8-pin 12 В |
| Контролер RAID | RAID 0, 1, 10 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів M. 2 (NGFF) | 2 шт |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA II | Немає |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA III | 4 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий інтерфейс | 1 x 2.5 Гбіт/сек |
| Охолодження | Пасивне |
| Підтримка пам'яті | 4 x DDR4 DIMM; Кількість каналів 2 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen під сокет AM4 для процесорів серії 5000/4000 G-серії/3000 |
| Тип роз'єму | Socket AM4 |
| Формфактор | ATX |
| Фізичні розміри | 30.5 x 24.4 см |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 169 ₴
