
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Hexagon G338 (ATX, 2xUSB3.0, 1x Type-C, 1x120 мм Black, 3x120 мм ARGB) (код 134882)
2 409 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G338 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З бічним вікном, З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Попередньо встановлене:Лицьова панель: 3 х 120 мм. Задня: 1 х 120 мм. Опціональне: Лицьова: 3 х 120 мм. Верхня: 2 х 120 мм. Задня панель: 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 205 x 380 x 450 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 409 ₴
