
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Galaxy G2055 (ATX, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120 мм ARGB, VGA 345 мм, LCS ready, HUB, TG Side
1 869 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G2055 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено: Верхня панель: 2 х 120 мм ARGB. Задня: 1 х 120 мм ARGB. Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120 мм. Верхня: 2 х 120 мм. Задня: 1 х 120 мм. |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 266 x 475 x 480 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0. 1 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴
