
Корпус Full-Tower без БЖ GameMax Siege BK (загартоване скло) (код 144593)
3 129 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Siege BK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 7 |
| Особливості | З бічним вікном. З знімними кошиками для HDD. З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 3 x 120 мм. Задня: 1 x 120мм. Опціональне: Лицьова: 3 x 120 мм. Верхня: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм. Задня: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 465 х 210 х 485 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 129 ₴
