
Корпус Midi-Tower з БЖ 400Вт GameMax ET-211-400W-2U3 (GM-400-8cm) (код 144666)
1 519 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ET-211-400W-2U3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Охолодження | Можливість встановлення: Задня панель: 1 х 80 / 92 мм |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 175 х 405 х 330 мм |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴
