
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER RT500 Digital ARGB BK. TDP 245 Вт, висота 152 мм, Hydraulic bearing (код 151698)
1 939 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RT500 Digital ARGB BK |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 245W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 70 х 152 мм |
| Рівень шуму | 34.9 дБ |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 500 - 2200 ± 10 % об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 939 ₴
