
Блок живлення 500Вт MSI MAG A500N-H (ATX 2.4, 80 PLUS Bronze, APFC, 120мм 500-1800rpm) (код 151429)
1 749 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MAG A500N-H |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴
