
Корпус Mini-Tower без БЖ Chieftec Pro mini AZ-01B-OP (1x Type C, 1x USB3.0, 1x 120 мм PWM fan) (код 149606)
2 179 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AZ-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Особливості | З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1 x 120 мм PWM. Опціональне: Лицьова панель: 3 x 120 мм. Верхня панель: 2 x 120 мм / 2 x 140 мм. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 360 x 212 x 420 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴
