
Корпус Full-Tower без БЖ GameMax Forge AB (E-ATX, загартоване скло) (код 145264)
1 689 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.06 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Forge AB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З бічним вікном. З знімними кошиками для HDD. З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 3x120 мм. Верхня панель: 2x120 мм. Задня панель: 1x120 мм. Опціональне: Нижня панель: 2x120 мм |
| Розміри | 386 х 205 х 449 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴
