
Система рідинного охолодження 360 GigaByte Gaming 360 Black (код 151324)
5 279 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-GIGABYTE GME 360 |
| Вага | 2600 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальний TDP | 240W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 403 x 120 x 35 мм |
| Рівень шуму | 35,8 дБ |
| Тип | Системи водяного охолодження |
| Тип охолодження | Активне |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 500-2200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 279 ₴
