
Блок живлення 700Вт GOLDEN FIELD ATX-EX700W (80 PLUS, APFC, fan 120мм) (код 151658)
1 779 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ATX-EX700W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Система охолодження | Активна |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴
