
Жорсткий диск 3.5" 2TB Seagate Barracuda (SATA 6Gb/s, 7200rpm, 256MB) (ST2000DM008) (код 103405)
6 119 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 415 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | ST2000DM008 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай, Таїланд |
| Максимальна споживана потужність | 4.3 Вт |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Особливості | HDD для масового застосування; HDD для ігор |
| Середній час очікування | 4.16 мс |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 26.1 х 101.6 х 147 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 119 ₴
