
Блок живлення 500Вт Chieftec iArena GPB-500S (ATX 2.3, 120мм Fan, кабель 20+4 PIN ATX 400мм, 140x150x87мм) (код 110328)
1 989 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPB-500S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0/5 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3 / +5 До 18 A/17 А, 110 Вт/+12 В 38 А, 456 Вт/-12 B: 0.3 A, 3.6 Вт/+5 В 2,5 A, 12 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | ATX 20+4pin |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 1x4pin |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴
