
Блок живлення 700Вт Chieftec Value APB-700B8 (ATX 2.3, 80 PLUS, 120мм, 150x86x140мм, bulk) (код 147087)
2 699 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | APB-700B8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +5V/22A; +3.3V/22A; +12V1/54A; -12V/0.3A; +5VSB/2.5A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм 1.57 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перепадів напруги (OVP/UVP). від стрибків струму та напруги (SIP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴
