
Блок безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1100VA (лінійно-інтерактивний, AVR, потужність: 770Вт, LED, USB) (код 94959)
5 279 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7.5 |
| Інтерфейси | 1 х USB Type-B |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-UL1100VA |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Габарити | 125 х 190 х 350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 3 |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Номінальна потужність | 770 Вт |
| Особливості | З дисплеєм |
| Потужність | 1100 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | 2 x 12 В 7.5 А·год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 279 ₴
