
Блок безперебійного живлення LogicPower LP-1400VA (лінійно-інтерактивний) (код 108449)
5 149 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | LP-1400VA |
| Вихідна потужність | 1400 ВА/840 Вт |
| Габарити | 330 x 183 x 138 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | LogicPower |
| Кількість розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7.5 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 15 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 149 ₴
