
Корпус Full-Tower без БЖ Asus TUF Gaming GT302 ARGB Black (E-ATX, 4x140 мм ARGB, Radiator 360 мм top) (код 146454)
8 809 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90DC00I0-B19000 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 406 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 7 |
| Особливості | З бічним вікном, З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 8 |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель:3x140 мм.Задня:1x140мм.Опціональне:Лицьова:3x140мм.Верхня:3x140/120.Задня:1x140/120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 235 x 520 x 485 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ATX.microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 809 ₴
