
Блок живлення 400Вт Chieftec iArena GPB-400S (ATX 2.3, APFC, 85%, 120мм, 150x87x140мм) (код 147096)
1 549 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPB-400S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 5 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3 / - |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 14 x 15 x 8.7 см, 1.8 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), Захист від стрибків струму та напруги (SIP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴
