
Блок живлення 600Вт Chieftec EON ZPU-600S (ATX 2.3, PFC, 120мм, 80 PLUS) (код 137960)
2 619 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZPU-600S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Особливі властивості | Автоматичний контроль швидкості вентилятора (AFC) |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм, 1.6 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619 ₴
