
Корпус Full-Tower без БЖ MSI MPG Velox 100R (E-ATX, 4x120 мм RGB, Radiator 360 мм front/top) (код 126332)
7 749 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 306-7G18R21-809 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особливості | З бічним вікном. З вертикальним встановленням відеокарти. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено:Лицьова панель:3x120мм ARGB.Задня:1x120мм ARGB.Опціонально:Лицьова:3x120/140мм.Верхня:3x120/2x140мм.Бічна:2х120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 474 х 231 х 490 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 749 ₴
