
Блок живлення 850Вт Cougar GEX 850 (ATX 2.4, 80 Plus Gold, fully modular, 120мм Silent Fan, 8SATA+ 4PCI-E) (код 123271)
5 329 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GEX 850 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 8 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 6 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Максимальні навантаження | +12 В 70.8 А/+3 В: 20 A/+ 5 В: 20 A |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 160 х 150 х 86 мм, 1.56 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 6x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 329 ₴





