
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER PALADIN 400 ARGB, TDP 200 Вт, висота 157 мм, Hydraulic bearing (код 143921)
1 369 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PALADIN 400 ARGB |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкція | Баштова |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 200W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Розміри | 130 х 76 х 157 мм |
| Сокет | Socket 1150/ 1151/ 1152/ 1155/ 1156/ 1200/ 1700/ AM4/ AM5 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Частота обертів | 800 ~ 1600 ± 10% об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴
