
Сканер штрих-кодів ІКС-3206 CCD/1D (USB) (код 137880)
1 039 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ІКС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Артикул | ІКС-3206-1D-USB |
| Вага | 185 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина поля сканування | EAN-13 (13 mil) 30-350 мм (PCS = 100%) Code-39 (4 mil) 40 — 120 мм (PCS = 100%) |
| Декодовані штрих-коді | 1D |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 25% |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут сканування | 55° |
| Напруга живлення | 5В |
| Наявність підставки | Немає |
| Роздільна здатність | 0.1 мм (4 міл) Code 39 (PCS=90%) |
| Система зчитування | Світлодіодна |
| Тип | Ручні |
| Тип підключення | Дротовий |
| Швидкість сканування | 350 скан/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴
