
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec APEX Q (E-ATX, soundproofing material, Radiator 420 mm front) (код 149608)
4 639 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GA-01B-Q-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особливості | З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Установлене: Спереду: 1x140 мм.Ззаду: 1x140 мм. Кришка БЖ:1x120 мм.Опцiональні: Спереду:3x120/140 мм.Зверху: 3x120/2x140 мм. Ззаду:1x120/140 мм. Кришка БЖ:2x120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 465 x 230 x 495 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 639 ₴
