
Кронштейн Gembird WM-55T-03 Настінний 32 - 55” (до 40 кг) (код 150228)
364 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм; 300x300 мм; 400x400 мм; 400x200 мм |
| Артикул | WM-55T-03 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 32"-55" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | 0°~-8° |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 20 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Нахил |
| Розміри | 20.5 х 465 х 422 мм |
| Сумісність (діагональ) | 32"-55" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴
