
Кронштейн Gembird MA-DA3-02 для моніторів та ноутбука 17-32" (код 150046)
4 169 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Артикул | MA-DA3-02 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 17"-32" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | +90° ~ -90° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Регулювання | Обертання. Похило-поворотні |
| Розміри | 1137 x 346 x 530 мм |
| Сумісність (діагональ) | 17"-32" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169 ₴
