
Блок живлення 850Вт Zalman TeraMaxII (ATX 3.0, 80 PLUS Gold, 120мм, fully modular, 86x150x140мм, 2.6кг, чорний) (код 142078)
5 659 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM850-TMX2 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 12 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 27 |
| Максимальні навантаження | 3.3 В 20 A. +5 В 20 A. +12 В 70.83 A. -12 В 0.3 A. +5 VSB 3 A |
| Особливі властивості | Модульні (з відстібними дротами) |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x8(4+4)pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 2.6 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 12+4pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 659 ₴
