
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar Archon 2 Mesh RGB White (панель з шліфованого алюмінію, RGB, загартоване скло) (код 131920)
3 049 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Archon 2 Mesh RGB (White) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 6 |
| Особливості | З бічним вікном, З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 3 x 120 мм. Опціональне: Лицьова панель :3 x 120 мм/2 x 140 мм. Верхня панель: 2 x 120/140 мм. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 470 x 380 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴

