
Кронштейн Gembird WM-120ST-01, 60” - 120” (до 120 кг) (код 147488)
5 399 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм. 300x200 мм. 300x300 мм. 400x200 мм. 400x300 мм. 400x400 мм. 600x400 мм. 800x400 мм. 800x600 мм. 900x600 мм |
| Артикул | WM-120ST-01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 60"-120" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кут повороту | +60°~-60° |
| Максимальний винос від стіни, мм | 703 |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 75 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Поворот |
| Розміри | 703 x 1010 x 630 мм |
| Сумісність (діагональ) | 60" - 120" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴
