
Корпус Mini-ITX без БЖ Chieftec Mesh Pro Cube Mini CN-01B (Mini-ITX, ATX PSU, 18.05л, 3.79 кг, без вентиляторів) (код 142186)
3 219 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CN-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Отворів під слоти розширення | 2 |
| Охолодження | Опціональне: Задня панель: 1 x 120 мм вентилятор або радіатор |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 356 x 260 x 195 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Cube Case |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 219 ₴
