
Корпус Midi-Tower з БЖ 550Вт GOLDEN FIELD GL 704 (ветнилятор - 3шт. ) (код 149464)
3 469 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Розміри | 408 х 200 х 459 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 469 ₴
