
Материнська плата Socket_AM4 Asus TUF Gaming B450-Plus II (ATX, B450, 4*DDR4) (код 130014)
4 609 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4400 МГц |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCI Express x1 | 3 x PCI-E 2.x x1 |
| PCI Express x16 | 1 x PCI-E 2.x x16 (x4). 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| USB | 2 х USB 2.0. 5 х USB 3.2. USB Type-C |
| Артикул | TUF Gaming B450-Plus II |
| Бездротовий інтерфейс | Без бездротового під'єднання |
| Вбудоване аудіо | 8-канальний HD Audio-кодек Realtek ALC S1200A |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Відеовиходи | 1 х HDMI. DisplayPort |
| Гарантія | 36 місяців |
| Зовнішні роз'ясненнями об'єми | 1 x HDMI. 1 x DisplayPort. 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. 2 х USB 2.0. 1 x LAN (RJ-45) |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin EATX, 1 x 8-pin ATX 12 В |
| Контролер RAID | RAID 0, 1, 10 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів M. 2 (NGFF) | 2 шт |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA II | Немає |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA III | 6 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий інтерфейс | 1 х 1 Гбіт/сек |
| Охолодження | Пасивне |
| Підтримка пам'яті | 4 x DDR4 DIMM; Кількість каналів 2 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 1-го, 2-го і 3-го покоління/Ryzen з графічним ядром Radeon Vega 1-го і 2-го покоління/AMD Athlon з графічним ядром Radeon Vega |
| Тип роз'єму | Socket AM4 |
| Формфактор | ATX |
| Фізичні розміри | 30.5 x 24.4 см |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 609 ₴
