
Блок безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-1500VA+ ((1050Вт) 10A/15A, 24V, з чистою синусоїдою, без акумулятора) (код 143550)
8 009 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-PSW-1500VA+ |
| Габарити | 340 x 145 x 180 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 2 x євророзетки |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 24 |
| Особливості | З дисплеєм |
| Потужність | 1500 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 009 ₴


