
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER RZ620 BK, TDP 265 Вт, висота 158 мм, Hydraulic bearing (код 143929)
3 009 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ620 BK |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4-pin |
| Конструкція | Баштова |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 265W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 130 х 142.5 х 157.5 мм |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Сокет | 115Х/ 1200/ 1700/ АМ4/ АМ5 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 500 - 2200 ± 10 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 009 ₴
