
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER PALADIN 400 WH, TDP 200 Вт, висота 157 мм, Hydraulic bearing (код 143922)
1 249 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PALADIN 400 WH |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | white |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 200W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Розміри | 130 х 76 х 157 мм |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Сокет | 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 1200/ AM4 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 400~1600 ±10% об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴
