
Монітор 34" SAMSUNG C34G55T Curved UltraWide (VA, 1 мс, 3440x1440, 165Hz, HDMI/DP, AMD FreeSync) (код 129878)
16 059 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium. Adaptive Sync. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | LC34G55TWWIXUA |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил -2 ° ~ 18 ° |
| Відношення сторін | 21:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 2500:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3440x1440 |
| Особливості | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen), Вигнутий екран |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1000 |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 059 ₴
