
Монітор 27" PHILIPS 27M2N3500 2K (VA, 1 mc, 2560x1440 180Hz, HDMI/DP) (код 148607)
8 609 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium. Adaptive Sync. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | 27M2N3500NL/00 |
| Вага (кг) | 4.34 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black-Grey |
| Контрастність дисплея | 5000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особливості | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.23 x 0.23 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 609 ₴
