Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DLP-30D |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 450 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴



