
Охолоджувач процесорний універсальний Gembird CPU-HURACAN-ARGB-X110 (12.4см, TDP 75Вт, Intel 775/115X/1200 та AMD) (код 136233)
559 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CPU-HURACAN-ARGB-X110 |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 12 В 4-pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 75W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 124 мм |
| Розміри | 124 x 124 x 69 мм |
| Рівень шуму | 26,2 дБ |
| Сокет | 1150/ 1151/ 1152/1155/ 1156/ 1200/ 775 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Частота обертів | 1800 ±10% об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴
