
Охолоджувач процесорний універсальний 2E GAMING Air Cool ACN120-S (LGA115X /1200/1366/1700, AMD FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4
989 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-ACN120-S |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 12 В 4-pin |
| Конструкція | Баштова |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 180W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Розміри | 128 х 79 х 155 мм |
| Рівень шуму | 34,8 дБ |
| Сокет | Socket 1150/ 1151/ 1152/ 1155/ 1156/ 1200/ 1366/ 1700/ AM2/ AM2+/ AM3/ AM3+/ AM4/ AM5/ FM1/ FM2 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Частота обертів | 700 ~ 1800 об./хв +/- 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴
