
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E Alfa E190-3U (ATX, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, Perforated Side, Black) (код 134868)
1 259 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-E190-3U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 2 x 120 мм. Бічна панель: 2 х 120 мм. Задня панель: 1 x 80 мм або 1 x 90 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 191 x 418 x 359.2 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴
