
Корпус Full-Tower без БЖ Cougar Duoface RGB (Чорний) (2*140мм ARGB, 1*120mm ARGB вентилятори передвстановлені,
3 689 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Duoface RGB (Black) |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Особливості | З бічним вікном. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 10 |
| Охолодження | Попередньо встановлене:Лицьова панель: 140-мм вентилятор ARGB x2. Задня панель: 120-мм вентилятор ARGB x1 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 230 x 491 x 386 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. CEB. EATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 689 ₴
