
Корпус Midi-Tower без БЖ Chieftec Hunter 2 (скло, 210x464x408 мм) (код 138304)
3 169 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GS-02B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2х 2.5 або 3х 2.5 (встановлюється замість 1х 3.5 накопичувача) |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель:3x120мм.Задня панель: 1x120мм. Опціональне:Лицьова: 2х140/3х120мм. Верхня: 2х140/120мм. Задня: 1х120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 408 x 210 x 464 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.1. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴
