
Кронштейн Gembird WM-80STR-01 Настінний кронштейн 37 - 80” (до 50 кг) (код 143736)
2 629 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм. 200x200 мм. 300x200 мм. 300x300 мм.400x300 мм. 400x400 мм. 600x400 мм |
| Артикул | WM-80STR-01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 37"-80" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -3/+7° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Сумісність (діагональ) | 37"-80" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 629 ₴
