
Кронштейн Gembird WM-80ST-05 Настінний кронштейн 37 - 80” (до 50 кг) (код 143735)
2 299 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм. 300x200 мм. 300x300 мм. 400x200 мм. 400x300 мм. 400x400 мм. 600x400 мм |
| Артикул | WM-80ST-05 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 37"-80" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | +3° ~ -15° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 620 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Розміри | 620 x 685 x 425 мм |
| Сумісність (діагональ) | 37"-80" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
