
Блок живлення 850Вт Chieftec VITA BPX-850-S (ATX 2.53, 80 PLUS Bronze, 120мм Fan, 150x86x140мм) (код 147092)
3 559 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BPX-850-S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +5 В / 18 A. +3.3 В / 18 A. +12 В / 70.8 A. -12 В / 0.3 A. +5 VSB / 3 A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм, 1.9 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 559 ₴
