
Блок живлення 500Вт FrimeCom ATX SM500R (без кабеля живлення) (код 107118)
1 069 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM500R_NoCable |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/3 |
| Максимальні навантаження | +3.3В - 27А, +5В - 17А, +12В1 - 19А, +12В2 - 16А, +5VSB - 2,5А,-12В - 0.5А |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Розміри, вага | 150х140х86 мм |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | ATX 20+4pin |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 1x4pin |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x6 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴
