
Блок живлення 850Вт Chieftec VEGA PPG-850-S (ATX 3.1, 80 PLUS Gold, 135мм Fan) (код 147180)
4 469 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPG-850-S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 135 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Максимальні навантаження | +12 В - 70.8 A. +3.3 В - 20 A. +5 В - 20 A. +5 В, +3.3 В / 100 Вт. -12 В 0.3 A/3.6 Вт. +5 VSB 3 A / 15 Вт. +12 В 1, +12 В 2 разом 850 Вт |
| Особливі властивості | Автоматичний контроль швидкості вентилятора (AFC) |
| Охолодження | Вентилятор 135 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x8(4+4)pin |
| Розміри, вага | 150 x 150 x 85 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x16pin. 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 469 ₴
