Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-850 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 7 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 25 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 20 A, +5 В - 20 A, +12 В - 70 A, +12 В -, -12 В - 0.5 A, +5 VSB - 2.5 A |
| Охолодження | Вентилятор 140 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 85 мм, 1.6 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴

